1. Почетна
  2.  » 
  3. Огласна табла
  4.  » Ликовна манифестација „Гомионица“

Ученици наше школе су 9. маја,  заједно са наставницом ликовне културе Свјетланом Јотановић и наставником Остојом Чергићем учествовали су у дјечијој ликовној манифестацији „Гомионица“.

На манифестацији је учествовало 20 бањалучких школа, а креативни радови наших ученика били су посебно запажени и похваљени. Ученици су уживали стварајући и сликајући у природном амбијенту и прелијепом манастирском комплексу, показујући своју маштовитост, таленат и љубав према умјетности.

Нашу школу представљали су:

Анђела Шулић IX-2, Емилија Илић IX-2, Тадеј Мартић IX-3, Софија Плавшић VII-3, Наташа Гатарић VII-2, Дуња Крмпот VI-1, Николија Живковић VII-3.

Поносни смо на наше ученике и наставнике који су достојно представили нашу школу. Браво за све учеснике!

Архива

Календар

мај 2026.
П У С Ч П С Н
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031