Ученици наше школе су 9. маја, заједно са наставницом ликовне културе Свјетланом Јотановић и наставником Остојом Чергићем учествовали су у дјечијој ликовној манифестацији „Гомионица“.
На манифестацији је учествовало 20 бањалучких школа, а креативни радови наших ученика били су посебно запажени и похваљени. Ученици су уживали стварајући и сликајући у природном амбијенту и прелијепом манастирском комплексу, показујући своју маштовитост, таленат и љубав према умјетности.
Нашу школу представљали су:
Анђела Шулић IX-2, Емилија Илић IX-2, Тадеј Мартић IX-3, Софија Плавшић VII-3, Наташа Гатарић VII-2, Дуња Крмпот VI-1, Николија Живковић VII-3.
Поносни смо на наше ученике и наставнике који су достојно представили нашу школу. Браво за све учеснике!





